Üniversitemizin YÖK Tarafından Akreditasyonu İçin Kalite Çalıştayı’nın İlki Tıp Fakültemizde Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Kurum İçi Değerlendirme Raporu(KİDR) kapsamında kalite çalışmaları başladı.

Üniversitemiz Kalite Çalışmaları kapsamında Tıp Fakültesi Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı 05 Nisan 2017 gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami AKKUŞ’un açılış konuşmasıyla başlayan KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı, kalite güvencesinden sorumlu Rektör Danışmanı Prof. Dr. Aysun KARABULUT’UN sunumu devam etti.

Tıp Fakültesi KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı  Tıp Fakültemiz akademik ve idari personelinin anket doldurmalarının ardından sona erdi.

Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı Gerçekleştirildi1 Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı Gerçekleştirildi2 Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı Gerçekleştirildi3 Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı Gerçekleştirildi4 Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı Gerçekleştirildi5 Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı Gerçekleştirildi6 Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı Gerçekleştirildi7 Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı Gerçekleştirildi8 Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı Gerçekleştirildi10 Üniversitemiz Tıp Fakültesinde Anket Çalışması ve KİDR Ön Hazırlık Çalıştayı Gerçekleştirildi9

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz