Rektörümüz Prof. Dr. Metin Doğan’ın Görevinden Ayrılan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. S. Yavuz Sanisoğlu’na Teşekkür Mesajı

Rektörümüz Prof. Dr. Metin DOĞAN, Rektör Yardımcılığı görevinden ayrılan Prof. Dr. S. Yavuz SANİSOĞLU’ na çok değerli hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Sayın Rektörümüz, Prof. Dr. SANİSOĞLU’ nun Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’ nin kuruluşundan bugünkü seviyesine gelişinde büyük emeklerinin olduğunu;  Üniversite Rektör Yardımcılığı, Senato Üyeliği, Genel Sekreterlik ile kendisine verilen diğer görevleri büyük bir özveri anlayışıyla yerine getirdiğini belirtti.

Üniversitemiz Bilimsel Araştırma Projeleri Komisyon Başkanlığının yapılandırılması, Projeler Ofisinin aktif hale getirilmesi ve daha birçok alanda önemli çalışmalara imza attığını dile getiren Sayın Rektörümüz,  Üniversitemizin sadece Ülkemizde değil yurt dışında da akademik anlamda tanınabilirliğine özel gayretler sarf ettiğini ifade etti.  

Üniversitemizin kuruluşundan bugüne kadar görevini üstün bir özveriyle yürüten Prof. Dr. S. Yavuz SANISOĞLU’ nun mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarında gösterdiği yüksek performansla Üniversitemizin kurumsallaşmasına, gelişmesine ve tanıtımına büyük katkılar sağladığını özellikle vurgulayan Sayın Rektörümüz, değerli Hocamız’ın nitelikten ödün vermeyen duruşuyla disiplinli çalışma ahlakı, insan ilişkileri, hoşgörü ve takım anlayışı içinde yönetici olma özellikleri ile hem çalışma arkadaşlarına hem de Üniversitemizin vizyon ve genel misyonu olan uluslararası bir araştırma Üniversitesi olma yolunda hızla ilerleyen Kurumumuzda bayrağı devralacak arkadaşlarımıza iyi bir örnek teşkil ettiğini vurguladı.

Sayın Rektörümüz fedakarane çalışmalarından ve katkılarından ötürü şahsında Üniversitemiz adına şükranlarını sunup bundan sonraki görevlerinde sağlık, mutluluk ve başarılar diledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz