Üniversitemiz İle TBMM Arasında İşbirliği Protokolü

Üniversitemiz ile TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı arasında sağlık hizmet alımında protokol imzalandı.

Sağlık yardımından yararlanan milletvekillerinin muayene ve tedavi edilmeleri ile ilgili Üniversitemiz ile TBMM Genel Sekreterliği arasında TBMM Genel Sekreteri Dr. İrfan Neziroğlu ve Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan tarafından protokol imzalandı.

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin Doğan TBMM’de bulunmaktan ve protokolü imzalamaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek misafirperverliğinden dolayı Neziroğlu’na teşekkür etti.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi çalışmaları hakkında TBMM Genel Sekreteri Dr. İrfan Neziroğlu’na bilgi veren Sayın Rektörümüz, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve TBMM bünyesinde bulunan sağlık merkezi ile Üniversitemizin uzun süredir TBMM’ye hizmet verdiğini anımsatarak işbirliklerinin devam etmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Üniversitemiz ile TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı arasında sağlık hizmeti alımında imzalanan protokolün daha ileride gidilebilecek işbirliklerine basamak olmasını arzu ettiğini de belirten Sayın Rektörümüz, TBMM ile her alanda işbirliğine gidebileceklerini ifade etti

Protokol imza töreni sonunda TBMM Genel Sekreteri Dr. İrfan Neziroğlu, Sayın Rektörümüze TBMM Logolu çini tabağı hediye ederken Rektörümüz de TBMM Genel Sekreteri Dr. İrfan Neziroğlu’na Yıldırım Beyazıt Üniversitesi logosunun yer aldığı çini tabağı takdim etti.

 ÜNİVERSİTEMİZ İLE TBMM ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz