Üniversitemiz İşletme Fakültesi’nde Dönem Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz İşletme Fakültesi akademisyenlerinin ve öğrencilerinin katılımıyla Esenboğa Külliyemizde “İşletme Fakültesi 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Prof. Dr. F. Vehbi Çelebi, Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tuncer Asunakutlu’nun katıldığı programda Sayın Rektörümüz açılış konuşması gerçekleştirdi.

2016-2017 Akademik Yılı değerlendirmesini yapan Prof. Dr. Tuncer Asunakutlu öğrencilerin ve öğretim üyelerinin istek ve taleplerini dinledi.

Isletmemezuniyetyemegi1 Isletmemezuniyetyemegi2 Isletmemezuniyetyemegi3 Isletmemezuniyetyemegi4 Isletmemezuniyetyemegi5 Isletmemezuniyetyemegi6 Isletmemezuniyetyemegi7 Isletmemezuniyetyemegi8 Isletmemezuniyetyemegi9 Isletmemezuniyetyemegi10 Isletmemezuniyetyemegi11 Isletmemezuniyetyemegi12 Isletmemezuniyetyemegi13 Isletmemezuniyetyemegi14 Isletmemezuniyetyemegi15

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz