İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemizin Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi

Üniversitemiz İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi’nin geleneksel olarak her yıl düzenlediği yıl sonu piknik şölenin bu dönemi Mogan Gölü’nde gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Orçan, öğrenciler ve akademik ile idari personelin katıldığı piknikte çeşitli etkinlikler düzenlendi.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 1 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 2 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 3 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 4 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 5 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 6 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 7 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 8 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 9 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 10 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 11 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 12 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 13 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 14 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 15 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 16 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 17 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 18 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 19 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 20 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültemiz Geleneksel Piknik Şöleni Gerçekleştirdi 21

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz