Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti

TECHNOLOGICAL EDUCATION INSTITUTION OF WESTERN MACEDONIA

ÜNİVERSİTESMİZ İDARİ PERSONELİNİ MİSAFİR ETTİ

Erasmus + Personel değişim Programı kapsamında Üniversitemiz idari personeli Yunanistan’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Şayip Yüksel, Kadir Ali Seçer ve M. Yusuf Karatosun’dan oluşan ekip Üniversitemiz ile  Erasmus +anlaşması bulunan Batı Makedonya Teknolojik Eğitim Enstitüsü’ne bir haftalık ziyaret gerçekleştirdi.

Üniversitenin Kozani ve Kastoria Kampüsünde tanıtım ve sunum faaliyetleri gerçekleştiren ekibimiz yoğun bir hafta geçirdi. Batı Makedonya Teknolojik Eğitim Enstitüsü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mrs. Paraskevi Mitliagka, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mr. Stergios Gonatsios, Uluslararsı Ofis Koordinatörü Mrs. Aikaterini Blanta ile görüşmeler gerçekleştiren personelimiz, mühendislik fakültesi laboratuvarları, kütüphane ve kampüs hakkında bilgilendirildiler.

Üniversitenin iki ayrı kampüsünü inceleyen personelimiz gittikleri yerlerde Üniversitemizi tanıtıcı sunum gerçekleştirdiler. Üniversite akademik idari personeli ve öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan personelimiz aynı zamanda 1. Dünya savaşından sonra mübadele ile Yunanistan’a göçen nüfusun torunlarıyla da tanışıp onlarla samimi vakit geçirdiler.

Selanik, Preveze, Kavala ve İskeçe gibi tarihi öneme sahip yerleri de ziyaret eden ekip 1927 de kurulan İskeçe Türk Birliği yöneticileri ve İskeçedeki soydaşlarımızdan azınlık hakları ve yaşadıkları mağduriyetler hakkında bilgi edindi.

Ziyaretin çok verimli geçtiğini dile getiren Basın – Tanıtım ve Halkla İlişkiler Ofisi Sorulusu Kadir Ali Seçer, Erasmus + anlaşmasının yeni dönem için yeniden imzalandığını ve anlaşmanın Mühendislik ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinin yanında İşletme Fakültesini de kapsayacak şekilde genişletileceği bilgisini paylaştı.

Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 1 Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 2 Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 3

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 9 Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 10 Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 11 Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 12 Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 13 Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 14 Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 15 Technologıcal Educatıon Instıtutıon Of Western Macedonıa Üniversitemiz İdari Personelini Misafir Etti 16

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz