Sayın Rektörümüzün Akademik Birim Ziyaretleri İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi İle Başladı

SAYIN REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. METİN DOĞAN’IN AKADEMİK BİRİM ZİYARETLERİ

İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İLE BAŞLADI

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN’ın akademik birim ziyaretleri kapsamında gerçekleştirdiği toplantılar, 24.09.2014 Çarşamba günü İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ile başladı. Toplantıda Fakülte Dekanı Prof. Dr. Ahmet KANKAL, Dekan Yardımcıları, Bölüm Başkanları ve Öğretim Üyeleri hazır bulundu.

Toplantıda, Üniversitemize ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi’ne ilişkin son gelişmeleri paylaşan Sayın Rektörümüz, göreve başladığı günden bugüne 4 yıllık süreçte fiziki imkanlar, öğrenci sayısı, akademik ve idari kadroda eleman artışı, yapılan etkinlikler, sürdürülen işbirlikleri, desteklenen projeler, akademik çalışmaların nitel ve nicel özelliklerine ilişkin genel değerlendirmelerde bulundu. Akademik personel tarafından belirtilen soru, öneri ve eleştirileri dinleyen Sayın Rektörümüz, başarı dileklerini yineleyerek ziyaretlerini tamamladı.

Sayın Rektörümüzün Akademik Birim Ziyaretleri İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi İle Başladı 1 Sayın Rektörümüzün Akademik Birim Ziyaretleri İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi İle Başladı 2 Sayın Rektörümüzün Akademik Birim Ziyaretleri İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi İle Başladı 3 Sayın Rektörümüzün Akademik Birim Ziyaretleri İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi İle Başladı 4 Sayın Rektörümüzün Akademik Birim Ziyaretleri İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi İle Başladı 5 Sayın Rektörümüzün Akademik Birim Ziyaretleri İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi İle Başladı 6 Sayın Rektörümüzün Akademik Birim Ziyaretleri İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi İle Başladı 7 Sayın Rektörümüzün Akademik Birim Ziyaretleri İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi İle Başladı 8

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz