Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK Merkez Kampüs İnşaat Alanına Ziyarette Bulundular

Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK, İnşaatına başlanan ve yapım çalışmaları hızla devam eden Esenboğa Merkez Kampus I. Etap İnşaat alanına ziyarette bulundular. Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN Sayın Bakanımıza bölgenin tarihi, Kampus İnşaatı süreci ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin genel gelişimi ve hedefleri hakkında bilgiler sundu.

Ziyaretleri esnasında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımıza TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Yücel ALTUNBAŞAK ve TÜBİTAK Başkan Yardımcısı ve Rektör Eski Yardımcımız Prof. Dr. Abdullah ÇAVUŞOĞLU eşlik ettiler. Geniş çaplı bilgilendirme ve değerlendirmelerin sağlandığı ziyarette Rektör Yardımcılarımızdan Prof. Dr. Fatih Vehbi ÇELEBİ,TÜBİTAK Genel Sekreteri Arif KOYUNCU,TÜBİTAK Başkan Danışmanı Nail CANDEMİR, TÜBİAK İdari Hizmetler Dairesi Başkanı Ersel YAVUZ, TÜBİTAK Yapım, Bakım ve İşletme Müdürü Durmuş BAYRAM, Üniversitemiz Yapı İşleri ve Teknik Dairesi Başkanı Metin İMAMOĞLU, Yüklenici firma İZKA İNŞAAT yetkilisi Yasin SEZER ve diğer yetkililer de hazır bulundular.

Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK Merkez Kampüs İnşaat Alanına Ziyarette Bulundular 1 Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK Merkez Kampüs İnşaat Alanına Ziyarette Bulundular 2 Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK Merkez Kampüs İnşaat Alanına Ziyarette Bulundular 3 Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK Merkez Kampüs İnşaat Alanına Ziyarette Bulundular 4 Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK Merkez Kampüs İnşaat Alanına Ziyarette Bulundular 5 Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK Merkez Kampüs İnşaat Alanına Ziyarette Bulundular 6 Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK Merkez Kampüs İnşaat Alanına Ziyarette Bulundular 7 Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK Merkez Kampüs İnşaat Alanına Ziyarette Bulundular 8 Bilim, Sanayi Ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK Merkez Kampüs İnşaat Alanına Ziyarette Bulundular 10

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz