Macaristan Gál Ferenc College Üniversitesi Heyetinden Sayın Rektörümüze Ziyaret

Üniversitemiz ile arasında Erasmus değişim anlaşması bulunan Gál Ferenc College (Macaristan) Rektörü sayın Dr. Gabor Kozma ile aynı kurumun Sosyal Bilimler ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Dr. Andrea Szigeti, Sayın Rektörümüzü makamında ziyaret ettiler.

Toplantıda Hukuk Fakültemiz Dekan Yardımcılarından Doç. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU ve Ticaret Hukuku Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hayri BOZGEYİK hazır bulundular.  Ziyarette iki kurum arasında iş birliği yapılacak alanlar ile çalışma başlıkları belirlenmiştir. Önümüzdeki dönemde her iki kurum arasında sosyal hizmetler, islami ilimler, sosyoloji, felsefe ve hukuk bölümlerinden öğretim üyeleri ile öğrenci değişimlerinin gerçekleşmesi, ortak bilimsel etkinlikler düzenlenmesi; bu anlamda öncelikle muhatap kurum tarafından çıkarılan akademik derginin bir sayısında üniversitemiz akademisyenleri tarafından kaleme alınan maklelerden oluşan bir özel sayı çıkarılması ve ortak bilimsel toplantılar yapılması planlanmaktadır.

Macaristan Gál Ferenc College Üniversitesi Heyetinden Sayın Rektörümüze Ziyaret 1 Macaristan Gál Ferenc College Üniversitesi Heyetinden Sayın Rektörümüze Ziyaret 2 Macaristan Gál Ferenc College Üniversitesi Heyetinden Sayın Rektörümüze Ziyaret 3 Macaristan Gál Ferenc College Üniversitesi Heyetinden Sayın Rektörümüze Ziyaret 4 Macaristan Gál Ferenc College Üniversitesi Heyetinden Sayın Rektörümüze Ziyaret 5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz