Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi

Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi öğretim üyeleri Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN’ın verdiği iftarda bir araya geldi.

Üniversitemiz Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nın tasavvuf müziği dinletisi ile süslediği yemekli toplantı samimi bir ortamda geçti.  Yemekten sonra, tanıtım günleri kapsamında üniversitenin tanıtımı ve üniversitenin gelişimi hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 1 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 2 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 3 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 4 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 5 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 6 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 7 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 8 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 9 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 10 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 11 Sayın Rektörümüz Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İşletme Fakültesi Öğretim Üyelerine İftar Verdi 12

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz