Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı

YBU – Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Araştırmalar Enstitüsü (ULİSA) ile Kore –Hankuk Üniversitesi’ne bağlı “Asian Association of Central and Eastern European Studies” (AACEES) Merkezi’nin ortaklaşa düzenledikleri “The Intellectual History of Central & Eastern Europe, Turkey and Near East” başlıklı Uluslararası Konferans Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Cinnah Yerleşkesinde gerçekleştirildi.

Açılış konuşmalarını Rektörümüz Prof. Dr. Metin DOĞAN, ULİSA Müdürü Prof. Dr. Mustafa Sıtkı BİLGİN ve AACEES Müdürü Prof. Dr. Kim Sang HUN’un yaptığı konferansa yurt içi ve yurt dışından çeşitli katılımcılar ve dinleyiciler katıldı. Oldukça verimli ve samimi bir atmosferde gerçekleştirilen konferansın ardından Üniversitemiz ile Hankuk Üniversitesi arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine yönelik iyi niyet anlaşması imzalandı.

Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı  6 Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı 1 Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı 2 Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı 3 Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı 4 Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı 5 Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı 7 Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı 8 Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı 9 Üniversitemiz Orta Ve Doğu Avrupa, Türkiye Ve Yakın Doğu Tarihi Konulu Uluslararası Konferansa Ev Sahipliği Yaptı 10

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz