Üniversitemiz ve Florida State University Arasında Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı

Hayatboyu Öğrenme Programı (LLP) döneminin kapanıp Erasmus+ dönemine girilmesinin akabinde, Üniversitemiz Akademik Birimleri arasındaki koordinasyonu sağlamak, yeni Erasmus+ dönemine ilişkin Akademik Birimlerle bilgi paylaşımında bulunmak, faaliyetlerin başarılı bir şekilde yürütülebilmesini sağlamak ve Uluslararasılaşma kapsamında Amerika Birleşik Devletleri Florida Eyalet Üniversitesi yetkilileri halihazırda yapılmış olan işbirliğini geliştirmek ve yeni işbirliği çalışmaları yapmak üzere 10 Haziran 2014 Salı günü Üniversitemiz Cinnah Kampüsümüzde “Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı” gerçekleştirilmiştir.

Toplantının Uluslararası davetlileri Florida Devlet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Marcy P. DRISCOLL ve Florida Devlet Üniversitesi Eğitim Politikası ve Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Jeffrey MILLIGAN oldu.

Yeni dönemde gerçekleştirilecek faaliyetlerin sorunsuz bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla gerçekleştirilen toplantıya Üniversitemizden Rektörümüz Prof. Dr. Metin DOĞAN, Rektör Yardımcımız ve İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet BARCA, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet KANKAL, İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dilek DEMİRBAŞ, Psikoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bilal SAMBUR, İslami İlimler Fakültesi Dekan Yrd. Prof. Dr. İsmail ÇALIŞKAN, Hukuk Fakültesi Dekan Yradımcısı Yrd. Doç.Dr. Cafer EMİNOĞLU, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Yrd. Doç. Dr. Hasan OKUYUCU, TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanı Doç. Dr. Murat ÖNDER, Temel İslami Bilimler Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Harun ŞAHİN, Felsefe Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet KESGİN ve Mevlana Kurum Koordinatörümüz Damla BÜLBÜLOĞLU katıldı.

Üniversitemiz ve Florida State University Arasında Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı 1 Üniversitemiz ve Florida State University Arasında Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı 2 Üniversitemiz ve Florida State University Arasında Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı 3 Üniversitemiz ve Florida State University Arasında Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı 4 Üniversitemiz ve Florida State University Arasında Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı 5 Üniversitemiz ve Florida State University Arasında Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı 6 Üniversitemiz ve Florida State University Arasında Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı 7 Üniversitemiz ve Florida State University Arasında Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı 8 Üniversitemiz ve Florida State University Arasında Uluslararasılaşma ve Akademik İşbirliği Toplantısı 9

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz