İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı

İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı

Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliği ile gerçekleştirilen Proje Fakültemizde düzenlenen sade bir programla tanıtıldı. Törene Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Mehmet AKKUŞ, İslami İlimler Fakültesi Öğretim üyeleri ve öğrencileri katıldı.

Bu proje ile Üniversitemiz ve İslami İlimler Fakültemizin misyon ve vizyonunu gerçekleştirilmesine katkı, İslami İlimler Fakültesi mensuplarının toplumun gelişimine paralel olarak hazırlanmış ve güncellenmiş temel eserlerin desteğiyle bir eğitim ve öğretim programına sahip olmalarına katkı sağlamak amaçlanmaktadır. Proje kapsamında İslami İlimler Fakültesi eğitim kadrosu ve öğrencilerine Kur’an Yolu Türkçe Meâl ve Tefsir (5 cilt), Riyâzu’s-Sâlihîn (3 cilt)  ve İlmihal I-II (2 cilt) adlı eserlerden oluşan bir set kazandırılmıştır.

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından desteklenen proje gereği hazırlanan Temel Eserler Seti Öğrencilere bizzat Sayın Rektörümüz, Sayın İslami İlimler Fakültesi Dekanımız ve Fakülte öğretim üyeleri tarafından takdim edildi.

İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 1 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 2 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 3 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 4 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 5 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 6 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 7 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 8 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 9 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 10 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 11 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 12 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 13 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 14 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 15 İslami İlimler Fakültesi Öğrencilerine Temel Eserler Seti Kazandırıldı 16

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz