Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesine Konuk Oldu

Üniversitemiz Kariyer Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi gerçekleştirildi. Zirvenin 29 Nisan tarihindeki birinci oturumunun konuğu Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Markör Markalaşma Ajansı CEO su Girişimci Özel Oytun Türkoğlu idi.

Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi Kariyer Kulübü Başkanı Mehmet Furkan Dündar’ın bilgilendirme konuşması ile başladı ve ardından Kariyer Kulübü Akademik Danışmanı Doç. Dr. Murat Önder “kariyer planlama” üzerine  kısa bir sunum gerçekleştirdi.

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN gerçekleştirdiği açılış konuşmasında öğrencilerimizin yaptığı bu tür faaliyetlerden mutluluk duyduğunu belirtti ve Üniversite –Sanayi işbirliğinin önemine vurguda bulundu.

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesine Konuk Oldu 1 Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesine Konuk Oldu 2 Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesine Konuk Oldu 3 Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesine Konuk Oldu 4 Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesine Konuk Oldu 5 Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesine Konuk Oldu 6

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz