Ostim Başkanı Orhan AYDIN II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu

Üniversitemiz Kariyer Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinin ikinci gününün konuğu OSTİM Başkanı Orhan AYDIN oldu.
Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Sayın Rektörümüz Çalışmalarından dolayı Kariyer Kulübü üyelerini kutladı ve Katılımlarından dolayı OSTİM Başkanı Orhan AYDIN’a şükranlarını iletti.
Ostim Başkanı Orhan AYDIN  II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu 1 Ostim Başkanı Orhan AYDIN  II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu 2 Ostim Başkanı Orhan AYDIN  II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu 3 Ostim Başkanı Orhan AYDIN  II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu 4 Ostim Başkanı Orhan AYDIN  II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu 5 Ostim Başkanı Orhan AYDIN  II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu 6 Ostim Başkanı Orhan AYDIN  II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu 7 Ostim Başkanı Orhan AYDIN  II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu 8 Ostim Başkanı Orhan AYDIN  II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu 9 Ostim Başkanı Orhan AYDIN  II. Girişimcilik ve Kariyer Zirvesinde Konuştu 10
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz