Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı

Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi İvedik Makina Üreticileri Kümesi, “Ankara İvedik OSB Sektörü Mevcut Durumunun Analizi ve Markalaşma, Yenilikçi ve Rekabet Gücünün Artırılması Projesi” Üniversite Sanayi İşbirliği Paneli 30 Nisan 2014 de gerçekleştirildi.

İvedik OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan GÜLTEKİN’  in açılış konuşması ile başlayan Program, Strateji Geliştirme ve AR-GE Yönetim Müdürü Fatih MUTLU ‘ nun Proje Tanıtım sunumuyla devam etti. “Üniversite Sanayi İşbirliğinin Önemi” konulu bir konuşma gerçekleştiren Üniversitemiz Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Veli ÇELİK aynı zamanda Üniversite Sanayi İşbirliği Ve KOBİ Destekleri Bilgilendirme Paneli’ ne de Moderatörlük yaptı.

Panele Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz akademik personelinin yanı sıra, TUBİTAK, KOSGEP temsilcileri ile sanayi temsilcileri katıldı.

Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 1 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 2 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 3 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 4 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 5 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 6 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 7 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 8 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 9 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 10 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 11 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 12 Üniversite Sanayi İşbirliği ve Kobi Destekleri Bilgilendirme Paneli Yapıldı 13

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz