Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü’ne Ziyaret

01 Nisan 2014 tarihinde İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Tarih Bölümü’nden 20 kişinin katılımıyla, Yrd. Doç. Dr. Sayim TÜRKMAN’ın koordinesinde Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü’ne (Demetevler/ANKARA) bir inceleme ziyareti yapılmıştır.

Arşiv Genel Müdürlüğü yetkililerince önce kurum hakkında tanıtım birifingi verilmiş ve ardından kurum birimleri ziyaret edilmiştir. Özellikle kurumun yayınları incelenmiş ve daha sonra arşiv hizmetleri konusunda ayrıntılı bilgi alınmıştır. Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinden getirilen belgelerin okuyucunun hizmetine sunulması aşamasına kadar geçen işlem süreci ve arşiv depoları ayrıntılı tanıtılmıştır.

Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 1 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 2 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 3 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 4 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 5 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 6 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 7 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 8 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 9 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 10 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 11 Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'ne Ziyaret 12

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz