Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı

Genç Girişimciler Kulübü tarafından 21.03.2014 tarihinde Etlik Yerleşkesi konferans salonunda ‘Kurumsallaşma ve Markalaşma’ konulu konferans düzenlendi.

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin Doğan’ ın ve Genç TÜMSİAD Ankara Şube Başkanı Sayın Aybars Ünal’ın yanı sıra birçok iş adamının da yer aldığı konferansa konuşmacı olarak Çankaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nasuhi Öztürk katıldı.

Program sonunda Sayın Aybars Ünal tarafından Rektörümüze plaket verilirken, Sayın Nasuhi Öztürk’e ve Genç Girişimciler Kulübü Başkanı Sayın Muhammet Emin Soylu’ ya Rektörümüz tarafından plaket takdim edildi.

Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 2 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 3 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 4 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 5 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 6 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 7 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 8 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 9 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 10 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 11 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 12 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 13 Kurumsallaşma ve Markalaşma Konferansı 14

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz