Üniversitemiz İle Nobel Yayınevi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Nobel yayınevinin, yayıncılık faaliyetleri çerçevesinde yayımladığı akademik ve bilimsel eserlerin geçerlilik ve güvenilirliğini tespit ve tayin etmek, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi yayın komisyonu ile işbirliği yapmak üzere Rektörlüğümüze ilettiği protokol teklifi Sayın Rektörümüz tarafından memnuniyetle karşılanmış ve iki taraf arasında“Yayın İşbirliği Protokolü” imzalanmıştır.

İmza töreninde, Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN yapılan bu protokolle, akademik ve bilimsel bir kurum olarak, yayıncılık konusunda köklü ve engin bir tecrübe birikimine sahip olan Nobel Yayınlarına danışmanlık hizmeti sunmaktan duydukları memnuniyeti ifade etti. Nobel Yayınevi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nevzat ARGUN da yapılan bu protokolün Üniversite – sektör işbirliğine iyi bir örnek olmasını temenni ettiklerini ve Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin katkıları ile yayıncılık faaliyetlerini daha da güçlendirmeyi umduklarını söyledi.

Üniversitemiz İle Nobel Yayınevi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 2 Üniversitemiz İle Nobel Yayınevi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz