Hukuk Fakültesi Dekanımız Motivasyon Yemeğinde Yılın Araştırma Görevlisini İlan Etti

Hukuk Fakültesi Dekanımız Motivasyon Yemeğinde Yılın Araştırma Görevlisini İlan Etti

Hukuk Fakültemiz mutat olarak sürdürdüğü ve akademik personelin kaynaşması ve fikir alış verişinde bulunması amacını taşıyan “Çarşamba Seminerleri, Aylık Fakülte Toplantıları” gibi faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Fakülte’nin tüm akademik ve idarî personeli 19 Şubat Çarşamba akşamı Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Metin Doğan’ın ve Üniversite dışından çok sayıda davetlinin de iştirak ettiği yemekte bir araya geldi.

Samimi bir havanın hâkim olduğu ve bir aile ortamını andıran yemekte konuşan Hukuk Fakültesi Dekanımız Sn. Prof. Dr. M. Fatih Uşan bu organizasyonun amacının Hukuk Fakültesi personelinin motivasyonunu artırmak ve Fakülteye olan aidiyet duygusunu pekiştirmek olduğunu kaydetti. Hukuk Fakültesi’nin bir “aile” olduğu vurgusunu yapan Sn. Dekanımız Çarşamba akşamı ilki gerçekleştirilen bu yemeğin belirli aralıklarla devam edeceğini belirtti.

Üniversite dışından çok sayıda davetlinin de hazır bulunduğu yemekte Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Metin Doğan Üniversitemizin kısa bir tanıtımını yaparak Üniversitenin kuruluş sürecine dair hatıralarını aktardı ve Kurucu Dekanımız Sn. Prof. Dr. M. Fatih Uşan’ı Fakültenin kuruluş aşamasından bugüne kadar gösterdiği özverili ve gayretli çalışmaları nedeniyle tebrik etti.

Yemekte Hukuk Fakültesi araştırma görevlileri açısından da bir ilk yaşandı ve Fakülte Yönetim Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda 2013 yılının en başarılı araştırma görevlisinin açıklanacağı bildirildi. Araştırma görevlileri arasında tatlı bir rekabet oluşturmak ve vazife bilincinin artmasını sağlamak amacıyla alınan bu karar neticesinde Dekanımız Sn. Prof. Dr. M. Fatih Uşan, araştırma görevlilerinin heyecanlı bakışları arasında, 2013 yılının en başarılı araştırma görevlisinin Milletlerarası Özel Hukuk Anabilim Dalı Araştırma Görevlisi Belkıs Vural olduğunu ilan etti. Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Metin Doğan Arş. Gör. Belkıs Vural’ı tebrik ederek kendisine plaket takdim etti.

Devlet Üniversiteleri arasında İngilizce eğitim veren ilk ve tek Hukuk Fakültesi ünvanına sahip olan Fakültemiz günden güne artan kadrosu ve motivasyonuyla öğrencilerimize ve Ülkemize hizmet etmeye devam etmektedir.

Hukuk Fakültesi Dekanımız Motivasyon Yemeğinde 1 Hukuk Fakültesi Dekanımız Motivasyon Yemeğinde 2 Hukuk Fakültesi Dekanımız Motivasyon Yemeğinde 3 Hukuk Fakültesi Dekanımız Motivasyon Yemeğinde 4 Hukuk Fakültesi Dekanımız Motivasyon Yemeğinde 5 Hukuk Fakültesi Dekanımız Motivasyon Yemeğinde 6 Hukuk Fakültesi Dekanımız Motivasyon Yemeğinde 7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz