Rektörümüz Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Öğretim Üyeleri ile Bir Araya Geldi

REKTÖRÜMÜZ PROF.DR. SAYIN METİN DOĞAN SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ VE TÜRK MUSİKİSİ DEVLET KONSERVATUARI ÖĞRETİM ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN akademik birim ziyaretleri çerçevesinde öğretim üyeleriyle bir araya geldiği toplantılardan sonuncusu Ulus Yerleşkesinde tertip edildi.

Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı öğretim üyeleri ile yapılan toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. S. Yavuz SANİSOĞLU, Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı öğretim üyeleri katıldı.

Stratejik Plan ekseninde belirtilen hususların detaylı olarak ele alındığı toplantıda öğretim üyeleri hem Stratejik Plan hem de Üniversitemiz hakkında bilgi edindiler, görüş ve düşüncelerini Sayın Rektörümüze bizzat iletme fırsatı buldular.

Rektörümüz Sayın Metin DOĞAN, akademik birim toplantılarının sonuncusunu gerçekleştirdiklerini, toplantıların gayet verimli geçtiğini, bu sayede öğretim üyelerimizi tanıma ve görüşlerini dinleme fırsatı elde ettiğini belirtti. 16 ayrı toplantı gerçekleştirdiklerini ve bu toplantılardan çıkarılan sonuç ve değerlendirmelerin önümüzdeki dönemde çalışmalara katkı sağlayacağını söyleyen Rektörümüz Prof. Dr. Metin DOĞAN, bu tür ziyaretlerin devam etmesinin faydalı olacağını ifade etti.

Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 1 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 2 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 3 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 4 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 5 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 6 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 7 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 8 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 9 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 10 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 11 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 12 Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Türk Musikisi Devlet Konservatuarı 13

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz