Kazakistan Ekonomi Üniversitesi Ziyareti

19 -25 Ocak tarihlerinde Üniversitemizi ziyaret eden Kazakistan Ekonomi Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Anabilim Dalı Başkanı ve öğrencilerine Fakültemiz rehberliğinde bir haftalık bir program gerçekleştirmiştir.

Program dâhilinde;

– 19 Ocak’ta Havaalanı’nda karşılanan grup otellerine yerleştirildikten sonra beraberce akşam yemeği ve Tunalı, Kuğulu park gezileriyle gün sonlandırılmıştır.

– 20 Ocak’ta Açılış ve sonrasında Fakülte’mizden Dr. Tunç Medeni hocamızın oryantasyon eğitimi olmuştur. Öğlen yemeği sonrasında Anıtkabir ziyareti ve akşam yemeği Kızılay gezisi ile gün sonlandırılmıştır.

– 21 Ocak’ta BDDK ziyareti olmuş oradaki verimli seminer ve bilgi alışverişi sonrasında; Vakıflar müzesi ziyaret edilerek Ankamall alışveriş merkezi ve sonrasında Teleferik ile panoramik bir Keçiören gezintisi yapılmıştır. Gün, Estergon Kalesi’ndeki Türkmen Sofrası’nda çadırda yenilen akşam yemeği ve müzik ziyafetiyle sonlandırılmıştır.

– 22 Ocak’ta Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Eğitim Merkezi ziyaret edilmiş, ülkemizdeki vergi müfettişlerinin nasıl bir eğitim aldığı yerinde gözlemlenerek bilgilendirici bir seminer sonrasında kurumda öğlen yemeği ile birlikte Cepa, Kentpark alışveriş merkezlerine gidilmiş; sonrasında Ankara’nın ünlü bir balıkçı restoranında akşam yemeği ile gün sonlandırılmıştır.

– 23 Ocak Üniversite’miz Cinnah yerleşkesinde Fakülte’miz Muhasebe ve Denetim Anabilim dalı hocamız Doç. Dr. Rafet Aktaş tarafından bir seminer verilmiştir. Sonrasında Ankara’nın ünlü bir Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik bürosu ziyaret edilmiş ve işin pratik yönü ve çalışma hayatı hakkında çok bilgilendirici ve yerinde bir seminer verilmiştir. Akşam için Ankara’nın tarihi mekânı Hamamönü tercih edilmiş orada konuklarımızla Malatya Halk türküleri programına katılım sağlanmıştır. Program Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ile birlikte protokolde izlenilmiş ve gece böylece sonlandırılmıştır.

– 24 Ocak’ta REKMER destekleri ile Dr. Bertan Kaya tarafından bir seminer verilmiş ve programın sertifika töreni ile kapanışı yapılmıştır. Konuklarımızın ziyaretçisi olarak otellerinde tarafımıza bir öğle yemeği ile programımız sonlandırılmıştır.

– 25 Ocak’ta konuklarımız havaalanına bırakılarak uğurlanmışlardır.

·Seminerlerimiz ve sunumlarımız İngilizce yapılmış olup Rusçaya çevirisi Yabancı Diller Yüksekokulu okutmanı ve İşletme Fakültesi program koordinatörü Dr. Volha Korbut Salman tarafından yapılmıştır.

Kazakistan Ekonomi Üniversitesi Ziyareti 1 Kazakistan Ekonomi Üniversitesi Ziyareti 2 Kazakistan Ekonomi Üniversitesi Ziyareti 3 Kazakistan Ekonomi Üniversitesi Ziyareti 4 Kazakistan Ekonomi Üniversitesi Ziyareti 5 Kazakistan Ekonomi Üniversitesi Ziyareti 6 Kazakistan Ekonomi Üniversitesi Ziyareti 7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz