İsraf Etme! İdrak Et! / Don’t Waste ! Just Realise!

Üniversitemiz öğrencileri tarafından oluşturulan “Girişimci Parmaklar” adlı gençlik grubu tarafından koordine edilen ve AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türk Ulusal Ajansı) tarafından hibelendirilen “İSRAF ETME! İDRAK ET! / DON’T WASTE ! JUST REALISE!” isimli AB Eylem 1.2 Gençlik Girişimleri Projesi 31 Aralık 2013 tarihi itibari ile resmi olarak tamamlanmıştır.

2013 yılı kasım ayında Polonya’dan gelen misafirlerin katılımı ile verimli ve eğlenceli bir proje süreci geçiren grup; çeşitli atölye çalışmaları, seminer programları, şehir gezileri, geleneksel Türk ve Polonya Geceleri ile projeyi oldukça ilgi çekici hale getirmiştir.

Bu süreçte Girişimci Parmaklar Ekibi’nden destek ve yardımlarını esirgemeyen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Sn.Prof.Dr.Metin DOĞAN, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Projeler Ofisi ve değerli gönüllü arkadaşlarına da sonsuz teşekkürlerini borç bilmektedirler.

Üniversitemiz öğrencilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

İsraf Etme! İdrak Et!  1 İsraf Etme! İdrak Et! 2 İsraf Etme! İdrak Et! 3 İsraf Etme! İdrak Et! 4 İsraf Etme! İdrak Et! 5

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz