Rektörümüz Cumhurbaşkanımıza Nezaket Ziyaretinde Bulundu

 Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Ensar Vakfı Ankara Şubesi Yönetim Kurulu ve İstişare Kurulu ile Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah GÜL’ e  nezaket ziyaretinde bulundular. Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleşen görüşme yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü.

   Ziyarete Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Ensar Vakfı Ankara Şube Başkanı Av. Ercan POYRAZ başkanlığında Yönetim Kurulu Üyelerinden Eğitimci Mustafa Uludağ, Genel Müdür Naim Gürhan KESKİN, Genel Müdür Münip KARAKILIÇ, Dr. Fatih ALAGÖZ, Av. Mehmet BOYNİKAR, Av. Fatih ALTUNTAŞ, Eğitimci Metin AKTÜRK, Bayram Ali KELEŞ, Murat AKYOL, Emirhan GÜNAYDIN, Nihat DEMİR ve  İstişare Kurulu Üyelerinden Milletvekili Sevde BAYAZIT KAÇAR, Milletvekili Osman ÇAKIR, Milletvekili Hasan KARAL’ dan oluşan bir heyet katıldı.

   Nezaket ziyaretinde Ensar Vakfı Yetkilileri tarafından Sayın Cumhurbaşkanımıza eğitim ve kültür alanındaki, barınma faaliyetlerle birlikte yeni neslin yetişmesi konusunda gerçekleştirilen çalışmalar, plan ve projeler hakkında bilgi verildi.

   Engin tecrübeleriyle, ülkenin milli manevi değerlerine sahip çıkan nesillerin yetişmesi için özverili çalışmaların gerektiğinden bahseden Sayın Cumhurbaşkanımız, Ensar Vakfı’nın da kuruluşundan bugüne eğitim öğretim alanı başta olmak üzere kültürel alanda nitelikli faaliyetler gösteren bir kurum olduğundan bahsederek başarı dileklerini iletti.

Rektörümüz Cumhurbaşkanımıza Nezaket Ziyaretinde Bulundu 1 Rektörümüz Cumhurbaşkanımıza Nezaket Ziyaretinde Bulundu 2 Rektörümüz Cumhurbaşkanımıza Nezaket Ziyaretinde Bulundu 3 Rektörümüz Cumhurbaşkanımıza Nezaket Ziyaretinde Bulundu 4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz