Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyarette Bulundu

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin Doğan akademik birim ziyaretleri kapsamında bu hafta Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğretim üyeleri ile bir araya geldi.

08 Ocak 2014 Çarşamba günü Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi’ nde Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Rektör Yardımcısı ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Abdullah ÇAVUŞOĞLU, Dekan yardımcıları ve öğretim üyelerinin katılımıyla genel idari ve akademik konularda bilgi alışverişinde bulunmak maksadıyla geniş çaplı  istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Bu toplantılar sayesinde Üniversitemiz bünyesindeki gelişim ve değişimi en yetkili makamdan öğrenme fırsatı bulan öğretim üyelerimiz, her konuda dilek ve temennilerini direkt olarak Sayın rektörümüze iletme şansına sahip olmaktan da gayet memnun olduklarını dile getirdiler.

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 1 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 2 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 3 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 4 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 5 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 6 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 7 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 8 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 9 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 10 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 11 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 12 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 13 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesine Ziyaret 144

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz