Rektörümüz İşletme Fakültesine Ziyarette Bulundu

Rektörümüz Prof. Dr. Metin Doğan’ ın akademik birim ziyaretleri kapsamında gerçekleştirdiği toplantıların bu haftaki durağı İşletme Fakültesi oldu.

02-03 Ocak2014 tarihlerinde İşletme Fakültesi’ nde Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Rektör Yardımcısı ve İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet BARCA,  ve Fakülte öğretim üyelerinin katılımıyla genel idari ve akademik konularda bilgi alışverişinde bulunmak maksadıyla geniş çaplı istişare ve değerlendirme toplantıları gerçekleştirildi.

Sayın Rektörümüz İşletme Fakültesi öğretim üyeleri ile iki ayrı toplantıda bir araya geldi. Samimi bir atmosferde geçen toplantılarda, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2014-2018 Stratejik Planı’ nda belirlenen eksenler ve hedefler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Rektörümüz İşletme Fakültesine Ziyarette Bulundu 1 Rektörümüz İşletme Fakültesine Ziyarette Bulundu 2 Rektörümüz İşletme Fakültesine Ziyarette Bulundu 3 Rektörümüz İşletme Fakültesine Ziyarette Bulundu 4 Rektörümüz İşletme Fakültesine Ziyarette Bulundu 5 Rektörümüz İşletme Fakültesine Ziyarette Bulundu 6 Rektörümüz İşletme Fakültesine Ziyarette Bulundu 7 Rektörümüz İşletme Fakültesine Ziyarette Bulundu 8

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz