Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, Rektör Yardımcılarımız; Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Abdullah ÇAVUŞOĞLU ve İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet BARCA İrlanda’nın en seçkin üniversiteleriyle akademik işbirlikleri oluşturmaya yönelik İrlanda’ya geniş çaplı ziyaretler gerçekleştirmişlerdir.

Bu bağlamda Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Heyeti, Trinity College Dublin, Dublin İnstitute of Technology, Galway-Mayo İnstitute of Technology, National University of Ireland’ a ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaret ettikleri üniversitelerde incelemelerde bulunan Heyetimiz ilgili birimler hakkında bilgi aldılar ve geleceğe dönük ortaklık anlaşması imzalanması konusunda fikir birliğine vardılar. Özellikle Avrupa’ nın en tercih edilen üniversitelerinden biri olan Trinity College ile Mühendislik, Tıp ve Sağlık bilimleri alanlarında ikili işbirliği anlaşmalarının yapılması için somut adımların en kısa zamanda atılması kararlaştırıldı.

Bir haftalık ziyaretin oldukça faydalı geçtiğini belirten Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN,  bu gün itibariyle 80 olan Uluslararası ikili anlaşmalarımıza her geçen gün yenilerini eklemek suretiyle  “Uluslararası araştırma üniversitesi”  olma yolunda hızlı adımlarla ilerlediklerini kaydetti.

Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 1 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 2 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 3 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 4 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 5 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 6 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 7 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 8 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 9 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 10 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 11 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 12 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 13 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 14 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 15 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 16 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 17 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 18 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 19 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 20 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 21 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 22 Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın İrlanda Ziyareti 23

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz