Rektörümüz İTBF Psikoloji ve Felsefe Bölümlerine Ziyarette Bulundu

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN akademik birim ziyaretleri çerçevesinde Fakülte ve Bölümlerde öğretim üyeleriyle toplantılarda bir araya gelmeye devam ediyor. Bu bağlamda Sayın Rektörümüz 20 Kasım 2013 Çarşamba günü İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Rektörümüz Psikoloji ve Felsefe Bölümü öğretim üyeleri ile bir araya geldi.

Cinnah Yerleşkesi toplantı salonunda tertip edilen toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin DOĞAN, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet KANKAL, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa ORÇAN,  Bölüm Başkanları ve öğretim üyeleri katıldı.

Stratejik Plan ekseninde belirtilen hususların detaylı olarak ele alındığı toplantıda ilgili bölüm öğretim üyeleri gerek Stratejik Plan gerekse genel konularda görüş ve temennilerini Sayın Rektörümüze  bizzat iletme fırsatı buldular.

Rektörümüz İTBF Psikoloji ve Felsefe Bölümlerine Ziyarette Bulundu 1 Rektörümüz İTBF Psikoloji ve Felsefe Bölümlerine Ziyarette Bulundu 2 Rektörümüz İTBF Psikoloji ve Felsefe Bölümlerine Ziyarette Bulundu 3 Rektörümüz İTBF Psikoloji ve Felsefe Bölümlerine Ziyarette Bulundu 4 Rektörümüz İTBF Psikoloji ve Felsefe Bölümlerine Ziyarette Bulundu 5 Rektörümüz İTBF Psikoloji ve Felsefe Bölümlerine Ziyarette Bulundu 6

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz