Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı

Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi sınırları içinde yer alan Duhok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mosleh Duhoky,  Duhok Sağlık Koruma Kurulu Başkanı Dr. Sirwan Muhammed Aswd ve beraberindeki heyet Uluslararası Üniversiteler Birliği (IUC)  Başkanı Orhan Hikmet Azizoğlu maiyetinde üniversitemizi ziyaret etti.

Ziyaret esnasında her iki üniversite arasında ve Duhok Sağlık Koruma Kurulu ile özellikle sağlık alanında,  işbirliği kararı alınmış ve ikili iş birliği protokolü imzalanmıştır.

Rektörümüz Prof. Dr. Metin Doğan başkanlığında bir heyetin Duhok üniversitesi ile Duhok Sağlık Koruma Kurulunu ziyarete etmeye davet edilmiş olduğu toplantı esnasında ayrıca Öğretim üyesi ve öğrenci değişimi için “Mevlana Değişim Programı” protokolü de imzalanarak yürürlüğe girmiştir.

Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı 1 Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı 2 Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı 3 Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı 4 Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı 5 Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı 6 Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı 7 Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı 8 Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı 9 Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı 10 Duhok Üniversitesi ile İkili İş Birliği ve Mevlana Değişim Programı Protokolleri İmzalandı11

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz