Üniversitemiz Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı İlk Mezunlarını Verdi

Üniversitemiz 2016-2017 Akademik Yılı Türk Musikisi Devlet Konservatuvarımızın ilk Mezuniyet Töreni Esenboğa Külliyemizde gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Vekili Sayın Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, HSK Üyesi ve öğretim üyemiz Prof. Dr. Ali Cengiz Köseoğlu, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Fatih Vehbi Çelebi, Genel Sekreterimiz Suat Cihangir, öğretim üyelerimiz ile mezun olan öğrencilerimizin ailelerinin katıldığı tören, şehitlerimiz için yapılan saygı duruşu ile başladı.

Türkiye’de bir ilk olan Türk Din Musiki Programından mezun olan öğrencilerimiz adına gerçekleştirilen programda, Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Bölümden Doç. Dr. Cenk Güray açılış konuşması gerçekleştirdi. Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Vehbi Çelebi ve Konservatuvar dönem birincisi öğrencimiz İsmail Kabacı’nın konuşma yaptığı program, mezun olan öğrencilerimize diplomaların takdiminin ardından toplu kep atma töreni ile sona erdi.

konservatuvar-mezuniyet-1 konservatuvar-mezuniyet-2 konservatuvar-mezuniyet-3 konservatuvar-mezuniyet-4 konservatuvar-mezuniyet-5 konservatuvar-mezuniyet-6 konservatuvar-mezuniyet-7 konservatuvar-mezuniyet-8 konservatuvar-mezuniyet-9 konservatuvar-mezuniyet-10 konservatuvar-mezuniyet-11 konservatuvar-mezuniyet-12 konservatuvar-mezuniyet-13 konservatuvar-mezuniyet-14 konservatuvar-mezuniyet-15 konservatuvar-mezuniyet-16 konservatuvar-mezuniyet-17 konservatuvar-mezuniyet-18 konservatuvar-mezuniyet-19 konservatuvar-mezuniyet-20 konservatuvar-mezuniyet-21 konservatuvar-mezuniyet-22 konservatuvar-mezuniyet-23 konservatuvar-mezuniyet-24 konservatuvar-mezuniyet-25 konservatuvar-mezuniyet-26 konservatuvar-mezuniyet-27 konservatuvar-mezuniyet-28 konservatuvar-mezuniyet-29 konservatuvar-mezuniyet-30i

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz