Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi

Türkiye Öğrenci Konseyi Yarının Liderleri Projesi Bölgesel Ankara Zirvesi 26 Ocak Cumartesi günü, 7 farklı şehirden yaklaşık 250 öğrencinin katılımı ile, üniversitemiz Yarının Liderleri ekibi koordinesinde Ankara Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Açılış konuşmasını Türkiye Öğrenci Konseyi Başkan Vekili Feyzullah Tecirli’nin yaptığı program Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun “Özlenen Türkiye’ye götürecek liderin özellikleri” dersi ile başladı. Coşkulu geçen bu dersin ardından program, Türkiye Öğrenci Konseyi’nin Yeni YÖK Yasası’nı protesto etmesi ile devam etti. “Yeni YÖK Yasası Öğrencisiz 5 Para Etmez!” sloganı ile yapılan eylem için hazırlanan sandığa Süleyman Soylu, Melih GÖKÇEK, üniversitemiz rektörü Prof. Dr. Metin DOĞAN ve lider adayı gençler 5 kuruş atarak destek verdi.

Bu renkli protestonun ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK “Yönetileni Anlama ve Medya – Lider İlişkisi” dersi için sahneye çıktı. Medyada da büyük ilgi gören derste GÖKÇEK, 20 yılı aşan siyasî hayatındaki tecrübelerini “Yarının Liderleri”ne anlattı, gençlerden gelen soruları cevapladı.

Dersin hemen ardından Melih GÖKÇEK’in projeye verdiği destekten ötürü üniversitemiz Öğrenci Konseyi Başkanı Muhammed Enes GÜNEŞ kendisine plaket takdiminde bulundu ve GÜNEŞ’in kapanış konuşması ile program sona erdi.

Keyifli anlara sahne olan programın ardından Başkan GÖKÇEK lider adaylarından bazılarını makamında ağırladı, şehir dışından gelen öğrenciler ise teleferik turu için Keçiören’e götürüldü.

Yarının Liderleri Projesi üniversitelerde tüm hızıyla devam ediyor. Lider adayları 16 Şubat ve 16 Mart tarihlerinde 2 büyük zirve daha gerçekleştirecek, 21-26 Şubat tarihinde ise Antalya’da liderlik kampına girecek.

Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 2 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 3 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 4 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 5 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 6 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 7 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 8 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 9 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 10 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 11 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 12 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 13 Yarının Liderleri Projesi Ankara Zirvesi 1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz