Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Uşan, Tataristan-Türkiye İş Forumu kapsamında Tataristan’ın Naberjnıye Çelni (Yar Çallı) kentine bir ziyaret gerçekleştirdi

TBMM Milletvekillerinden Sayın Nevzat Ceylan ve Sayın Haluk İpek, Kahramankazan Belediye Başkanı Sayın Lokman Ertürk, sanayiciler, işadamları ve birçok davetlinin yer aldığı ziyarette, Naberjnıye Çelni Belediye Başkanı Sayın Nail Magdeev  ev sahipliğinde birçok program gerçekleştirildi.

Programlar kapsamında gerçekleştirilen oturumlarda Üniversitemiz hakkında bilgi veren Sayın Rektörümüz, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ile Tataristan’da bulunan üniversitelerin işbirliği hakkında görüş alışverişinde bulundu.  Ziyaret sonunda Üniversitemiz ile Tataristan Çallı Pedagoji Üniversitesi arasında ikili işbirliği anlaşması imzalandı.

Program devamında resmi temaslarının yanı sıra, kültürel ve sosyal anlamda ziyaretler gerçekleştirildi. Tarihi ve turistik yerlerin yanı sıra şehirdeki fabrika, üretim tesisleri ve bilim merkezlerini ziyaretlerde bulunuldu.

Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 1 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 2 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 3 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 4 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 5 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 6 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 7 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 8 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 9 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 10 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 11 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 12 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 13 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 14 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 15 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 16 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 17 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 18 Üniversitemiz ile Tataristan Arasında Eğitim İşbirliği 19

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz