Üniversitemiz ÇASGEM ile Protokol İmzaladı

 Üniversitemiz  ile CASGEM 01 Kasım 2012 tarihinde ortaklık protokolü imzaladı. İmzalanan bu protokol  ile Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve CASGEM  arasında ortaklık sağlanmış oldu. Protokolün imza törenine sayın rektörümüz Prof.Dr. Metin Doğan ve üniversitemizin öğretim üyeleri ile ÇASGEM’i temsilen Merkez Başkanı Sayın İsmail AKBIYIK, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığını temsilen, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sn. Serhat AYRIM katıldı. Yapılan konuşmaların ardından imza töreni gerçekleştirildi.

Yapılan protokolle Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Çalışma Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) arasında eğitim ve araştırma faaliyetlerinde ortaklık sağlamak, ÇASGEM tarafından gerçekleştirilen eğitim araştırma faaliyetlerine akademik kimlik kazandırmak, ÇASGEM uzman/uzman yardımcılarının eğitim, araştırma ve inceleme faaliyetlerinde tecrübelerinin artırılmasını sağlamak ayrıca Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nin çalışmalarına destek sağlamak amaçlanmaktadır.

Üniversitemiz ÇASGEM ile Protokol İmzaladı 1 Üniversitemiz ÇASGEM ile Protokol İmzaladı 2 Üniversitemiz ÇASGEM ile Protokol İmzaladı 3 Üniversitemiz ÇASGEM ile Protokol İmzaladı 4 Üniversitemiz ÇASGEM ile Protokol İmzaladı 5 Üniversitemiz ÇASGEM ile Protokol İmzaladı 6 Üniversitemiz ÇASGEM ile Protokol İmzaladı 7 Üniversitemiz ÇASGEM ile Protokol İmzaladı 8

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz