Şervan Gökhan’dan Acil Tıp İçin Başucu Kitabı!

Acil Servis Yönetimi adlı kitap, Doç. Dr. Şervan Gökhan’ın Türkçeye çevirisiyle raflarda yerini aldı.

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği sorumlusu Doç. Dr. Şervan Gökhan’ın editörlüğünü üstlendiği Acil Servis Yönetimi adlı kitap çıktı.

Tıp otoriteleri tarafından alanın başucu kitabı olarak değerlendirilen Acil Servis Yönetimi adlı kitapta, 12 bölümden oluşuyor ve çeşitli konularda 106 konu yer alıyor.

Doç. Dr. Şervan Gökhan’ın editörlüğünü üstlendiği Acil Tıp alanının en saygın eserlerinden biri olan Acil Servis Yönetimi, Türkçe’ye çevrildi. Akademisyen Kitapevi’nden çıkan kitap, özellikle alan uzmanlarının başucu kitabı olmaya aday.

Acil servisin etkili bir şekilde yönetilmesi üzerine kapsamlı ve pratik bir çalışma olan kitapta 12 bölüm ve 106 konu bulunuyor.

Doç. Dr. Şervan Gökhan’ın çeviri editörlüğünü üstlendiği, Doç. Dr. Ayhan Özhasekenler ve Doç. Dr. Mehmet Ergin’in çeviri editör yardımcılığını üstlendiği Acil Servis Yönetimi, sadece acil tıp alanında değil sağlık yönetimi alanında dünyanın en saygın eserleri arasında yer alıyor.

Prof. Dr. Sadık Girişgin, Prof. Dr. Cahfer Güloğlu, Prof. Dr. Cuma Yıldırım, Doç. Dr. Haldun Akoğlu, Doç. Dr. Nurettin Özgür Doğan, Doç. Dr. Zerrin Defne Dündar, Doç. Dr. Bülent Erbil, Doç. Dr. Mehmet Ergin, Doç. Dr. Mehmet Akif Karamercan, Doç. Dr. Murat Orak, Doç. Dr. Ayhan Özhasekenler, Doç. Dr. Mehmet Üstündağ, Yrd. Doç. Dr. Güven Bektemür, Yrd. Doç. Dr. Fatih Tanrıverdi, Uzm. Dr. Tuğba Atmaca Temrel ve Dr. İsmail Erkan Aydın’ın bölüm editörlüğünü üstlendiği kitap 12 bölümden oluşuyor.

Haberin Çıktığı Diğer Platformlar:

  1. http://www.haberturk.com/saglik/haber/1547610-servan-gokhandan-acil-tip-icin-basucu-kitabi
  2. http://www.mynet.com/haber/saglik/servan-gokhandan-acil-tip-icin-basucu-kitabi-3122472-1
  3. http://www.diyarinsesi.org/haber/turk-doktorun-buyuk-basarisi-acil-servis-yonetimi-106055.htm
  4. http://www.internethaber.com/servan-gokhanin-yeni-kitabi-cikti-1789058h.htm

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz