Üniversitemiz İşbirliğinde Uluslararası 15 Temmuz ve Darbeler Sempozyumu Düzenlenecek

26 – 28 Ekim 2017 tarihinde Kocaeli’de, Üniversitemiz, Kocaeli Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi paydaşlığında; ULUSLARARASI 15 TEMMUZ VE DARBELER “Küresel Etkiler, Medya ve Demokrasi” SEMPOZYUMU” düzenlenecektir.

Onursal Başkanlığını Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş yapacağı Sempozyumun ana oturum ve panel toplantılardan oluşan programlara katılarak, makale ve bildirilerini sunmak isteyen ve sunumu kabul edilen bilim insanlarının ulaşım ve konaklama masrafları organizasyon komitesi tarafından karşılanacaktır.

Sempozyum açılış konferansı Gunter Verheugen tarafından yapılacaktır.  Sempozyum bileşenlerinden MEDYA GÖZÜYLE 15 TEMMUZ VE DARBELER Panel toplantısı, Ali Saydam’ın moderatörlüğünde, yerli ve  yabancı katılımcıların katılımıyla gerçekleşecektir.

15 Temmuz’a Çoklu Bakışlar panel toplantısına ise Prof. Dr. Atilla Yayla, Prof. Dr. Fuat Keyman, Prof. Dr. Ata Atun, Prof. Dr. Bekir Berat Özipek ve Prof. Dr. Yılmaz Bingöl katılacaktır.

Ayrıca Parlamentolar, 15 Temmuz ve Dünya Darbe Düzeni Oturumu, Parlamento Başkanları katılımlarıyla gerçekleşecektir.

Sempozyum Sekreteryası

Detaylı bilgilere www.15temmuzsempozyumu.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sempozyum başvurunuzu web sitemizde bulunan “kayıt” sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz