Sağlık Bilimleri Fakültemizde Oryantasyon Programı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesinde 2017-2018 Akademik Yılı Oryantasyon Programı gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Etlik Milli İrade Binasında gerçekleştirilen programa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami Akkuş, akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Oryantasyon Programı açılış konuşmasında söz alan Prof. Dr. Selami Akkuş; “Bu yıl ilk defa öğrenci aldığımız programlarla beraber mevcut programlarımızla Ülkemizin sağlık ordusuna fakültemizin önemli katkılar sağlayacaktır. Bizler alanında deneyimli akademisyenlerimizle sizleri en iyi şekilde meslek hayatınıza hazırlayacağız. Sizler gayret edeceksiniz bizler ise elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu eğitim ve öğretim yılı sizlere başarının yanında mutluluk da getirmesini diliyorum.” dedi.

Oryantasyon Programında açılış konuşmasında söz alan Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin Doğan; “Sizler ülkemizin her köşesinde tedavi bekleyen kişilerin yardımına koşacak, ülkemizin spor alanında başarı kazanmasında önemli katkılar sağlayacak fertler olarak yetiştirileceksiniz. Üniversitemiz Yönetimi olarak tüm öğrencilerimizin maddi ve manevi yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Sizler Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitemizin adına uygun ‘Yıldırım’ gibi başarı basamaklarını hızla tırmanacağınıza inanıyorum. Bu gaye ile 2017-2018 Akademik Yılının sizlere başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum.” dedi.

Oryantasyon Programı Anabilim Dalı Başkanlarının bölümler hakkında verdiği bilginin ardından sona erdi.

Saglikbilimlerifakültesi2017oryantasyon 1 Saglikbilimlerifakültesi2017oryantasyon 2 Saglikbilimlerifakültesi2017oryantasyon 3 Saglikbilimlerifakültesi2017oryantasyon 4 Saglikbilimlerifakültesi2017oryantasyon 5

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz