Bu Hafta 4 Fakültemizde Akademik Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz 2017-2018 Akademik Yılın açılışıyla beraber Fakültelerimizde Akademik Kurul Toplantıları başladı.

Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin Doğan’ın da katılımıyla, 20 Eylül 2017 Hukuk Fakültesi, 21 Eylül 2017 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ile İşletme Fakültesi, 22 Eylül 2017 İslami İlimler Fakültesinde gerçekleştirilen Akademik Kurul Toplantılarında birçok konu gündeme alındı.

Özellikle bu yıl gönüllü olarak Dış Kalite Değerlendirme sürecine girecek olan Üniversitemizin, hem yeni eğitim-öğretim yılında planlanan akademik ve eğitim faaliyetleri tartışıldı; hem de kalite sürecine yönelik akademisyenlerle fikir alışverişinde bulunuldu.

Akademik Kurul Toplantılarında konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Metin Doğan; “Üniversitemizin kurulduğu günden bugüne geçen sürede bilimsel ve teknik anlamda çok yol aldı. Gerek akademisyenler ve idareciler; gerekse öğrencileri ile Üniversitemizin bugüne gelmesinde hep birlikte çok çalıştık. Bizler Türkiye’nin 2023 ve 2071 vizyonuna uygun, bilimsel çerçevede ilerleyen bir üniversiteyiz. Çalışmalarımızla, Türkiye’nin hemen hemen her alanında söz sahibi bireyler yetiştirilmesi için yoğun çaba harcıyoruz. Gelişen imkanlarımız çerçevesinde, öğrencilerimize uluslararası düzeyde daha kaliteli bir eğitim alması için sürekli araştırmalar ve çalışmalar yapıyoruz. Akademisyenlerimizi ve öğrencilerimizin ülkemize ve bilim dünyasına katkı sağlamaları için onları teşvik ediyoruz. Üniversitemiz 2000 yılında kurulan Üniversiteler sıralamasında 2. sırada, devlet üniversiteleri arasında 1. sırada yer almıştır. URAP’ın 2017-2018 verileri bunları kamuoyuna açıkça gösteriyor. Dünyada ilk 500 Üniversite arasında girmek için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz.” dedi.

Akademik Kurul Toplantıları kapsamında, başta Eğitim programları olmak üzere Üniversitemizin Kalite Kurulu Programları, Bologna Süreci, Fakülte Kurul Kararları ve teknik konular görüşüldü.

Fakülte Kurulu Toplantıları 1 Fakülte Kurulu Toplantıları 2 Fakülte Kurulu Toplantıları 3 Fakülte Kurulu Toplantıları 4 Fakülte Kurulu Toplantıları 5 Fakülte Kurulu Toplantıları 6 Fakülte Kurulu Toplantıları 7 Fakülte Kurulu Toplantıları 8 Fakülte Kurulu Toplantıları 9 Fakülte Kurulu Toplantıları 10 Fakülte Kurulu Toplantıları 11 Fakülte Kurulu Toplantıları 12 Fakülte Kurulu Toplantıları 13 Fakülte Kurulu Toplantıları 14 Fakülte Kurulu Toplantıları 15 Fakülte Kurulu Toplantıları 16 Fakülte Kurulu Toplantıları 17 Fakülte Kurulu Toplantıları 18 Fakülte Kurulu Toplantıları 19 Fakülte Kurulu Toplantıları 20 Fakülte Kurulu Toplantıları 21 Fakülte Kurulu Toplantıları 22 Fakülte Kurulu Toplantıları 23 Fakülte Kurulu Toplantıları 24 Fakülte Kurulu Toplantıları 25 Fakülte Kurulu Toplantıları 26 Fakülte Kurulu Toplantıları 27 Fakülte Kurulu Toplantıları 28 Fakülte Kurulu Toplantıları 29 Fakülte Kurulu Toplantıları 30 Fakülte Kurulu Toplantıları 31 Fakülte Kurulu Toplantıları 32 Fakülte Kurulu Toplantıları 33 Fakülte Kurulu Toplantıları 34 Fakülte Kurulu Toplantıları 35 Fakülte Kurulu Toplantıları 36 Fakülte Kurulu Toplantıları 37

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz