Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Adnan Menderes Üniversitesi, ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı.

Adnan Menderes Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanı ile ilgili detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Hemşire (Lisans)

* Hemşire (Önlisans)

GENEL ŞARTLAR

* Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

* 2016 KPSS (B) Grubu sınavlarından Lisans mezunları için KPSSP3, Sağlık Meslek Lisesi mezunları için KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

* Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak,

* Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

* 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1(bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. Hükmüne uygun olması.

BAŞVURU EVRAKLARI

* Öğrenim Belgesi

* Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

* 1 Adet Resim

* Başvuracak adayların aranılan niteliklerde belirtilen nitelikleri ve çalışma sürelerini; çalışmış oldukları kurumun antetli kağıdı ile Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü, Başmüdürlük veya Başhekimlik tarafından ıslak imza ve kaşe ile onaylanmış yazı ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümü ile belgelendirilmesi gerekmektedir.

BAŞVURU ŞEKLİ

* Adayların başvurularını www.adu.edu.tr web adresinde bulunan İş Talep Formunu tam ve eksiksiz doldurarak istenen belgelerle birlikte Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Hastane Başmüdürlüğü, Kepez/AYDIN adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

* Başvuru için istenen belgeleri eksik getiren, başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacağı açıklanırken adayların posta yoluyla yapacakları başvuruların kabul edilmeyeceği belirtildi.

BAŞVURU SÜRECİ

Adnan Menderes Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına başvurular ilanın yayımlanma tarihi itibariyle 15 gün içinde yapılabilecektir.

* İlan metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz