İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret

İran Bilim, Araştırma ve Teknoloji Bakanlığı Öğrenci İşleri Birimi Başkan Yardımcısı Dr. S. Abolhassan Riazi, İran Bilim, Araştırma ve Teknoloji Bakanlığı Öğrenci İşleri Mezun Birimi Genel Müdürü Dr. Mohammad Mahdavi, İran Bilim, Araştırma ve Teknoloji Bakanlığı Uluslararası Bilimsel İşbirliği Merkezi Başkan Vekili F. Talebi’nin yer aldığı heyet, Üniversitemizin İran’da akredite olabilmesi için Üniversiteyi tanıma amacıyla ziyaret gerçekleştirdi.

YÖK Kalite  Kurulu Başkanı Prof. Dr. Orhan UZUN, YÖK Kalite Kurulu Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu ve YÖK Genel Sekreterlik Uzmanı Mehmet Ege Erşen’in de katıldığı ziyarette Rektörlük makamındaki görüşmenin ardından üniversitemizin tanıtımını içeren bir sunum gerçekleştirildi. Bu kapsamda üniversitemizin imkânları, yerleşkeleri, akademik programları, uluslararası faaliyetleri, İranlı öğrenci sayısı vb. hakkında bilgiler aktarıldı. Sunumun ardından Üniversitemizin derslik,  laboratuvar ve sosyal alanları gibi bazı mekânları ziyaret edildi.

Programa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Dış İlişkilerden sorumlu Rektör Yardımcısı ve Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü ve Erasmus Kurum Koordinatörü Prof. Dr. Özen Özensoy Güler, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Fars Dili ve Edebiyatı Bölümü Arş. Gör. Mahmut Caduk ve Dış İlişkiler Birimi personeli Uzm. Oya Uslu Çetin katıldı.

İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret 10 İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret 9 İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret 8 İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret 7 İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret 6 İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret 5 İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret 4 İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret 3 İran Heyetinden Üniversitemize Ziyaret 2

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz