Tıp Fakültemizde Oryantasyon Programı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Tıp Fakültesi’nin 2017-2018 Akademik Yılı Oryantasyon Programı gerçekleştirildi.

Bilkent Yerleşkemiz Recep Tayyip Erdoğan Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Orhan, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami Akkuş, akademisyenler ve öğrencilerimiz katıldı.

Programın açılış konuşmasını Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami Akkuş gerçekleştirdi. Prof. Dr. Selami Akkuş konuşmasında öğrencilere fakülte hakkında bilgi verdi.

Program devamında konuşma yapan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, “Sizler ülkemizin her köşesinde tedavi bekleyen kişilerin yardımına koşacak, ülkemizin uluslararası tıp dünyasında başarı kazanmasında önemli katkılar sağlayacak fertler olarak yetiştirileceksiniz. Üniversitemiz Yönetimi olarak tüm öğrencilerimizin maddi ve manevi yanında olduğumuzu belirtmek isterim. Sizler Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitemizin adına uygun ‘Yıldırım’ gibi başarı basamaklarını hızla tırmanacağınıza inanıyorum. Bu gaye ile 2017-2018 Akademik Yılının sizlere başarı ve mutluluk getirmesini diliyorum.” dedi.

Oryantasyon programı bölümler hakkında bilgilendirme sunumlarının ardından sona erdi.

Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı 1 Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı 2 Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı 3 Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı 5 Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı 6 Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı 7 Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı 8 Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı 9 Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı 10 Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı 11 Tıp Fakültesi Oryantasyon Programı4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz