Üniversitemizde Çağdaş İran Edebiyatında Kadın Sempozyumu Düzenlenecek

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, İran Kültür Müsteşarı Hassan Safarkhani, Hece Yayınları Sahibi Ömer Faruk Ergezen, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Edebiyat Bölümü Doç. Dr. Münire Kevser Baş’ın katılımıyla Etlik Milli İrade Yerleşkemizde “Çağdaş İran Edebiyatında Kadın” konulu sempozyum için protokol imzalandı.

Üniversitemiz ile İran Kültür Müsteşarlığı, Tahran Ez-Zehra Üniversitesi, Şehr-i Kitap Enstitüsü ve Hece Yayınlarının işbirliğiyle Etlik Milli İrade Binamızda “Çağdaş İran Edebiyatında Kadın” sempozyum düzenlenecektir.

İlki 01 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan ve önümüzdeki yıllarda başka konularda devamı düşünülen bu etkinlikte bilim insanları ve araştırmacılar katkıda bulunacaklardır. Farsça ve Türkçe olacak bildiriler sempozyumun ardından karşılıklı olarak çevirileri yapılarak iki ayrı kitap hâlinde yayımlanacaktır.

Sempozyuma dair geniş bilgi için tıklayınız.

İran Müsteşarı Ziyareti ve Anlaşma 1 İran Müsteşarı Ziyareti ve Anlaşma 2 İran Müsteşarı Ziyareti ve Anlaşma 3 İran Müsteşarı Ziyareti ve Anlaşma 4 İran Müsteşarı Ziyareti ve Anlaşma 5 İran Müsteşarı Ziyareti ve Anlaşma 6 İran Müsteşarı Ziyareti ve Anlaşma 7 İran Müsteşarı Ziyareti ve Anlaşma 8

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz