Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı

Merkez Külliye açılış ve tanışma kokteyline Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile birçok öğrenci katıldı. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan yaptığı konuşmada beş yıllık bir emeğin ürünü olan Merkez Külliyenin ortaya çıkışında devletimizin verdiği desteği vurgulayarak, TOKİ ve Üniversitemiz personeli ile tüm destekçilerimizin yoğun çabaları için ayrı ayrı teşekkür etti.

Külliye binası mimari özellikleriyle ülkemizin örnek gösterilen bir binasıdır. Fiziksel yapısının yanında akademik ve bilimsel çalışmalarıyla da Türkiye’nin örnek bir üniversitesi olma yolunda hızla ilerleyen Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tüm personeliyle yüksek bir azim ve kararlılıkla çalışmalarına devam edecektir.

Birçok üniversite örneğinde olduğu gibi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi de çevresinin güzelleşmesine katkıda bulunacağı açıktır. Daha önce olduğu gibi bundan sonra da ağaçlandırma çalışmalarına devam edilecek. Konuşmasında ulaşımla ilgili merak edilen soruları da yanıtlayan Sayın Rektörümüz Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çubuk Belediyesine verdikleri destekler için teşekkür etti. Özel taksi imkânının da bulunduğu Merkez Külliyede ihtiyaca binaen ulaşımla ilgili imkânların arttırılacağı belirtildi.

Sayın Rektörümüz programa katılan herkese teşekkür ederken, 2016-2017 Akademik yılının hayırlı olmasını diledi.

Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 1 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 2 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 3 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 4 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 5 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 6 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 7 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 8 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 9 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 10 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 11 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 12 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 13 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 14 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 15 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 16 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 17 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 18 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 19 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 20 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 21 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 22 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 23 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 24 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 25 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 26 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 27 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 28 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 29 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 30 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 31 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 32 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 33 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 34 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 35 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 36 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 37 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 38 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 39 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı 40 Esenboğa Merkez Külliyemiz İlk Misafirlerini Ağırladı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz