Teknopark Ankara’da İlk Yönetim ve Senato Toplantısı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Prof. Dr. F. Vehbi Çelebi, Senato ve Yönetim üyeleri Teknopark Ankara’da ilk Senato ve Yönetim Toplantısını gerçekleştirdi.

Üniversitemizin ortağı olduğu ve bu sene ilk etabının açıldığı Teknopark Ankara’da bulunan firmalar ile işbirliği imkanlarının da görüşüldüğü ziyarette Yönetim ve Senato üyelerimiz çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-1 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-2 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-3 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-4 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-5 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-6 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-7 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-8 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-9 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-10 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-11 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-12 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-13 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-14 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-15 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-16 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-17 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-18 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-19 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-20 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-21 Teknopark-Ankara-Ziyareti-AYBU-22

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz