Etlik Yerleşkelerimizde Tanışma Kokteyli Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Hukuk Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi  ve Diş Hekimliği Fakültesinin yer aldığı Etlik Batı ve Doğu Yerleşkelerinde 2016-2017 Akademik Yılı Açılış töreni gerçekleştirildi.

Üniversitemize yeni katılan öğrencilerin oryantasyon programı kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilere Üniversitemiz hakkında tanıtıcı bilgiler verildi.

Programda Üniversitemizin Uluslararası bir üniversite olma yönündeki çalışmalarının kararlılıkla sürdürüleceği vurgulandı. Yeni gelen öğrencilerle, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinin daha da güçlenerek Ülkemizin 2023 hedeflerine uygun bir motivasyonla çalışmalara aralıksız devam edileceği belirtildi. 2016-2017 Akademik Yılının başarılı geçmesi ve hayırlı olması temennileriyle program tamamlandı.

Etlik Yerleşkelerimizde Tanışma Kokteyli Gerçekleştirildi 1 Etlik Yerleşkelerimizde Tanışma Kokteyli Gerçekleştirildi 2 Etlik Yerleşkelerimizde Tanışma Kokteyli Gerçekleştirildi 3 Etlik Yerleşkelerimizde Tanışma Kokteyli Gerçekleştirildi 4 Etlik Yerleşkelerimizde Tanışma Kokteyli Gerçekleştirildi 5 Etlik Yerleşkelerimizde Tanışma Kokteyli Gerçekleştirildi 6 Etlik Yerleşkelerimizde Tanışma Kokteyli Gerçekleştirildi 7 Etlik Yerleşkelerimizde Tanışma Kokteyli Gerçekleştirildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz