Uluslararası Öğrencilere Bilgilendirme Toplantısı

Kapatılan Turgut Özal Üniversitesi’nden Üniversitemize yerleştirilen Uluslararası Öğrencilere Ulus Yerleşkemizde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan  yapmış olduğu selamlama konuşmasında uluslararası öğrenci oranı itibariyle Türkiye’de 1. sırada yer alan Üniversitemizin sahip olduğu deneyimi ve fırsatları bünyemize dahil olan Uluslararası Öğrencilerle paylaşılacağını belirtti. İlk adım olarak da Uluslararası öğrencilerin her türlü sorununa en hızlı çözümü üretmek için Esenboğa Merkez Külliyemizde ve Etlik Yerleşkemizde Uluslararası Öğrenci Ofisinin açılacağı müjdesini verdi.

Üniversitemiz Dış İlişkiler Birimi Koordinatörü Damla Bülbüloğlu’nun öğrencilere Üniversitemizin genel tanıtımının ardından; Öğrenci İşleri Başkanımız Bünyamin Öztürk tarafından kayıt işlemleri hakkında bilgi verildi.

Toplantı soru cevap bölümünün ardından sona erdi.

Uluslararası Öğrencilere Bilgilendirme Toplantısı 1 Uluslararası Öğrencilere Bilgilendirme Toplantısı 2 Uluslararası Öğrencilere Bilgilendirme Toplantısı 3 Uluslararası Öğrencilere Bilgilendirme Toplantısı 4 Uluslararası Öğrencilere Bilgilendirme Toplantısı 5 Uluslararası Öğrencilere Bilgilendirme Toplantısı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz