Üniversitemiz ile Silla Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan’ın makamında kabul ettiği Silla Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Park Tae Hak ve beraberindeki heyet her iki üniversitenin çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Veli Çelik’in de katılımıyla imzalanan protokol gereği kültürel, eğitimsel ve bilimsel alanda iki üniversitenin öğretim üyeleri ve öğrencilerinin doğrudan iletişimi yoluyla işbirliğini güçlendirme amaçlanmaktadır. Üniversitemiz ile Kore’den Silla Üniversitesi arasında imzalanan bu protokol; fakülte ve öğrenci değişimi, müşterek bilimsel araştırmalar yürütme, yayımlanmış bilimsel çalışmaları iki dilde çevirme, kısa dönemli özel akademik programlar düzenleme gibi spesifik alanlarda işbirliğini kapsamaktadır.

Üniversitemiz ile Silla Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 1 Üniversitemiz ile Silla Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 2 Üniversitemiz ile Silla Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 3 Üniversitemiz ile Silla Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 4 Üniversitemiz ile Silla Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı 5 Üniversitemiz ile Silla Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz