Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Personel Alacak

T.C. ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

Kayseri, Sivas ve Yozgat illerinin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hakim ve seyahat engeli olmayan 3 (üç) Uzman ile 1 (bir) Destek Personeli alımı yapılacaktır. Alınması planlanan personel için aranan şartlar, başvuru için istenen belgeler, sınav yeri, zamanı ve diğer tüm hususların bulunduğu personel alım ilanının tam metni ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Adayların, www.oran.org.tr internet sitesindeki “Personel Alım İlanı” tam metninde belirtilen başvuru belgelerini (iş talep formunu) 30 Kasım 2017 – 08 Aralık 2017 tarihleri ve 08:00 -18:00 saatleri arasında, Orta Anadolu Kalkınma Ajansı, Mevlana Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:79 Kat: 5 38080 Kocasinan / KAYSERİ adresine elden veya posta/kargo yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir.

Son başvuru tarih ve saatinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecek olup postadaki/kargodaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Eksik bilgi ve belgeyle yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz