Üniversitemizde Uluslararası Küresel ve Bölgesel Jeopolitikadaki Kaymaları Anlamak Konulu Kongre Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Siyasal Bilgiler Fakültesi ile Politik, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (PESA) işbirliğinde Uluslararası Küresel ve Bölgesel Jeopolitikadaki Kaymaları Anlamak konulu kongre gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Etlik Milli İrade Binasında gerçekleştirilen kongreye Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sn. Şuay Alpay, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Muhsin Kar, Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kudret Bülbül, PESA Başkanı Sn. Doç. Dr. Şakir Görmüş ile çok sayıda davetlinin katıldığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı.

Protokol konuşmalarının ardından, Türkçe ve İngilizce dillerinde yapılan kongrede Uluslararası Üniversitelerden birçok akademisyen Küresel, Bölgesel, Doğal Kaynaklar, Nükleer Enerji, Uluslararası Ticaret, Su ve Ulaştırma Jeopolitikadaki kaymalar konusunda sunum gerçekleştirildi.

3 gün süren ve Politik, Ekonomik, Sosyal, İslam Ekonomisi ve Finansı çalışma alanlarında bildilerin sunulduğu kongrede, 8 ayrı salonda eş zamanlı olarak 200 aşkın akademisyen sunum gerçekleştirdi.

aybuicpesskongresi 1 aybuicpesskongresi 2 aybuicpesskongresi 3 aybuicpesskongresi 4 aybuicpesskongresi 5 aybuicpesskongresi 6 aybuicpesskongresi 7 aybuicpesskongresi 8 aybuicpesskongresi 9 aybuicpesskongresi 10 aybuicpesskongresi 11 aybuicpesskongresi 12 aybuicpesskongresi 13 aybuicpesskongresi 14 aybuicpesskongresi 15 aybuicpesskongresi 16 aybuicpesskongresi 17 aybuicpesskongresi 18 aybuicpesskongresi 19 aybuicpesskongresi 20 aybuicpesskongresi 21 aybuicpesskongresi 22 aybuicpesskongresi 23 aybuicpesskongresi 24 aybuicpesskongresi 25 aybuicpesskongresi 26 aybuicpesskongresi 27 aybuicpesskongresi 28 aybuicpesskongresi 29 aybuicpesskongresi 30 aybuicpesskongresi 31 aybuicpesskongresi 32 aybuicpesskongresi 33 aybuicpesskongresi 34

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz