Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı

Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne teknik ve akademik gelişimine katkı sağlamak için, Sayın Rektörümüz ile Gambiya Üniversitesi Rektör Yardımcısı işbirliği protokolü imzaladı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan yapmış olduğu açıklamada, Uluslararası Üniversite olma yolunda Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi olarak kararlı adımlar atıldığını, Bilime ve Ülkemize hizmet etme yolunda daha geniş çerçevede ilerleneceğini belirtti.

Program Gambiya heyetine verilen akşam yemeği ile sona erdi.

Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 1 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 2 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 3 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 4 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 5 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 6 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 7 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 8 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 9 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 10 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı 11 Üniversitemiz Gambiya Üniversitesi ile Protokol İmzaladı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz