Üniversitemiz 2 Irak Üniversitesi ile Akademik İşbirliği Anlaşması İmzaladı

Üniversitemiz ile Irak Anbar Üniversitesi  ve Irak Fallujah Üniversitesi arasında  Akademik İkili İşbirliği  anlaşması imzalandı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Metin Doğan,  Irak Anbar Üniversitesi ve Fallujah Üniversitesi Rektörü  Sayın Prof. Dr. Mohammed A. Alhamdany  ile imzalamış olduğu anlaşmalar  ile 3 Üniversite arasındaki Akademik ilişkinin daha da geliştirileceğini ifade etti.

Üniversitemiz Dış İlişkiler Koordinatörü Damla Bülbüloğlu’nun ve  Ankara Büyükelçiliği görevlisi Yusuf Shan hazır bulunduğu imza töreni  toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Üniversitemiz 2 Irak Üniversitesi ile Akademik İşbirliği Anlaşması İmzaladı 1 Üniversitemiz 2 Irak Üniversitesi ile Akademik İşbirliği Anlaşması İmzaladı 2 Üniversitemiz 2 Irak Üniversitesi ile Akademik İşbirliği Anlaşması İmzaladı 3 Üniversitemiz 2 Irak Üniversitesi ile Akademik İşbirliği Anlaşması İmzaladı 4 Üniversitemiz 2 Irak Üniversitesi ile Akademik İşbirliği Anlaşması İmzaladı 5 Üniversitemiz 2 Irak Üniversitesi ile Akademik İşbirliği Anlaşması İmzaladı 6 Üniversitemiz 2 Irak Üniversitesi ile Akademik İşbirliği Anlaşması İmzaladı 7 Üniversitemiz 2 Irak Üniversitesi ile Akademik İşbirliği Anlaşması İmzaladı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz